PKP ? oczywiście!

Kolejne spotkanie z Eweliną, kolejna sesja, tym razem na rodzimym dworcu kolejowym 😀

Pomysł zrodził się, gdy przejeżdżaliśmy obok PKP razem z Panią E. zastanawiając się właśnie nad miejscem na kolejne klika klatek. Ja zawsze chciałem zrobić tam trochę zdjęć a Ewelina nie miała nic przeciwko.

Nasz dworzec jest dla mnie pięknym miejscem… może dlatego, że rzadko jeżdżę pociągami… Te stare metalowe łuki, barierki, kolorowe kafelki czy obdarte drzwi. Wszystko to jak zatrzymany kadr z dawnej, nieistniejącej już epoki… no i tu pole do popisu miała Pani E., która miała dostosować swój strój właśnie do lat „dawnych”.

Nawiasem mówiąc, moim skromnym zdaniem, odwaliła kawał dobrej roboty.

Jako poparcie może służyć jeszcze kilkunastometrowy mokry ślad poczyniony przez śliniących się facetów, którzy akurat podróżowali przez Piłę pociągami 🙂

Oczywiście w takim miejscu nie obyło się bez kilku komentarzy, pogwizdywań a jeden z przechodzących Panów, po krótkiej rozmowie nawet stwierdził, że chyba też zajmie się fotografią :). Tłumów jednak na szczęście nie było i łatwo było ukryć podglądających nas lub pędzących gdzieś na kolejny pociąg przechodniów za jakimś słupkiem czy zmienić kadr aby kogoś „wyciąć”.

Dziękuję Pani E. i mam nadzieję, że skromny prezent ode mnie w postaci tych kilku zdjęć się spodoba. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s